Undead-(druhá část)

18. dubna 2009 v 10:51 | Shadowicek
Mého bratrance je to hezkýb mě se to líbí xD

Když vešla do velkého lesa, spatřila krásného a duhovaného tygra. Požíral zbytky bylinek. Zlopo se potichu priblížila. Moc by si přála projet se s tak krásným tygrem. Naklonila se blíž k zvířeti. Začala šeptat:"ty jsi nejkrásnejší stvoření, co jsem kdy viděla, mohla bych se na tobě projet?"
Ale v tom, se zvíře splašilo a uteklo. Zlopě to bylo moc líto. Nechtěla splašit něco tak krásného. Najednou zachrastělo listí a objevil se krásný mladý elf.
Zlopo se na nej podívala. Nic neřekla. Nevěděla co říct... Nemrtvý na elfském úzelmí.
Začala se stydět. Elf promluvil " co by jsi ráda, moudrá ehm... dívko"? Zlopo se náhle zasmála a podívala se na elfa, ale hned ji přešel smích. Podívala se na zem a smutně odpověděla " Promin, asi bych tu neměla být co? Je to tu krásné a není to pro ošklivé nemrtvé co požírají elfy." Elf odpověděl "Copak ty, požíráš elfy?" " Ne, já ne ale... moji druhové ano" odpověděla Zlopo. Elf se usmál a zapískal. Náhle dodal" tví druhové budou potrestáni matkou přírody, ale ty ne". " Co tím chceš říct?"Odpověděla Zlopo. Elf chvíli neodpovídal a díval se do křoví za sebou. Pak se za nim objevil ten krásný duhovaný tygr jak ho spatřila dříve. Elf dodal "Co tím chci říct? Je to jednoduché" skočil na tygra a podal dívce ruku. Zlopo řekla "copak se já, můžu dotknout tvé ruky? A navíc, myslím, že by mě matka přírody potrestala ne? "Elf se usmál a dodal "tak pojď tygr tě chce svézt".
Zlopo se chytla ruky elfa a posadila se na tygra. Nikdy na něčem tak pohodlném neseděla. Bylo to fantastické. Elf se zeptal"Mužem?" A Zlopo odpověděla" můžem". A náhle se tygr rozjel... Po chvilce se Zlopo usmála a řekla "Nevím...jak bych ti mohla poděkovat...ta krása! A já myslela, že je to jen past". Elf mlčel. Tygr běhal obrovskou rychlostí. Elf odpověděl"za nedlouho budeme u samého města Elfů zvaný Benlast". "Počkej, to mi chceš říct, že jedeme do Elfského města?"

Zbytek dopíšu až se můj bratranec uráčí dát on-line na icq díky :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama