Blood Hunter-2.kapitola

6. března 2009 v 18:30 | Shadowicek |  Moje povídky
Otevřela jsem oči, protože jsem ucítila chlad. Zjistila jsem že jsem mokrá.Vyděšeně jsem vylezla ze stanu a rozhlédla se. Uviděla jsem Neishu jak utíká s kbelíkem v ruce pryč. Zalezla jsem zpátky do stanu a vyhrabala jsem mobil. Zapla jsem ho(na noc ho vždy vypínám, nemám ráda ty vlny , které vysílá), namačkala pin a čekala než se mi ukáže tapeta na displeji. Potom jsem se podívala, jestli mi někdo nenapsal. 8 Zpráv od mámy a jeden od Clary. Clary byla moje přítelkyně. Od mámy jsem smsky nečetla a tak jsem si uzamkla klávesy, když jsem narazila pohledem na čas. 14:23. Rychle jsem si převlékla pyžamo, oblékla si krátkou džínovou minisukni, tílko s nápisem PUMA a mikinu na zip. Potom jsem si zandala mobil do zadní kapsy od sukně a vylezla ze stanu.

Zrovna ve chvíli, když se vracela Neisha s plným kbelíkem vodou. "Líp jsi mě vzbudit nemohla?" zeptala jsem se a předstírala jsem že jsem uražená. "Tak promín, ale víš ty kolik je hodin?" řekla omluvně a já se usmála. "Tak jo a co budeme dělat?" zeptala jsem se. "No, nejdřív bych sbalila stan, pro jistotu a pak bych šla na oběd mám strašlivej hlad." řekla a začala vytahovat kolíky od stanu ze země. "To potáhneme batoh s věcma i se stanem?"zeptala jsem se udiveně. "Jo "zodpověděla se smíchem. A tak jsem jí šla pomoct. Měly jsem to za čtvrt hodinky hotové a šly jsme do té samé hospody jako včera. "Dobrý den, jako včera?" zeptal se nás barman, když jsme vešly dovnitř. Neisha pokývla hlavou. "Ty Molly, dívej na toho hezouna" ukázala Neisha na kluka, který byl sám u stolu a pil sodu. "Tak za ním běž a oslov ho" navrhla jsem jí, ale ona to odmítla. Tak jsem se toho chopila já. Když jde o věci, ve kterých já nehraju roly, například zeptat se učitele jaký známky má Neisha, nebo říct nějakým holkám, ať Clary nechaj to mi jde, ale když se mám zeptat na něco ohledně mě , třeba říct klukovi že se mi líbí, tak to jsem děsnej srab. Tak jsem za ním šla, plná sebevědomí. Neisha se mě pokusila zadržet, ale já jsem stejně šla. "Ahoj já jsem Molly a tamhle ta dívka u baru je má kamarádka Neisha .Ona je děsnej srab, ale mě řekla že se jí líbíš. Nemohl bys prosím za ní zajít, a trochu s ní promluvit?" navrhla jsem tomu klukovy. On odložil sklenici a kývl. " Tak jo, vypadá dobře" řekl šibalsky a pak odešel za Neishou. Ta mi si jen v rychlosti upravila vlasy a přejela si prstem přes krk, což znamená že mě pak zabije.

A já si sedla na jeho místo a ty dva jsem pozorovala. "Ehm, ehm , můžu?" zeptal se někdo. Otočila jsem se na příchozího a zjistila jsem že je to Susie. Pokývla jsem hlavou a usmála se. "Ahoj" řekla jsem. "Ahoj Molly, nestává se mi často, že tu potkám někoho jako jsi ty. Sem spíše chodí postarší lidi."řekla mi a pokývla barmanovi. "A kolik ti je?" zeptala jsem se jí, zatímco jí barman přinesl kofolu. "Mě?" zasmála se Susie. "Nejdřív ty" dodala. "15" řekla jsem jí a napila se whisky. "Já jsem si myslela , že se whisky může pít až vod 18" zasmála se Susie. "Jo, já vím a kolik že je tobě?" řekla jsem. "Mě je 19" řekla. "Co děláš dnes večer?" zeptala se mě Susie. "Zřejmě nic"odpověděla jsem a koukla na Neishu. Ta se smála a povídala si s tím klukem. "A nechtěla bys jít k nám? Jen na večeři a tak" zeptala se mě s úsměvem. Promyslela jsem si to v hlavě, ale pak mi došlo, že Neisha bude chtít být s tím klukem sama. Přikývla jsem. "Zní to dobře díky" řekla jsem a mávla na barmana, že budu platit. "A v kolik máš čas?" zeptala se mě. "Tak já nevím" zasmála jsem se. "Kdy se ti to hodí" dodala jsem a mířila si to k Neishe. Potom jsem se na Susie otočila. "Tak já ti napíšu, tvoje číslo mám" zasmála jsem se. Susie přikývla a začala se bavit s barmanem. "Jdeme?" usmála jsem se na Neishu. Ta se podívala na mobil. " Molly, je teprve 16: 49 tak běž sama a uvidíme se večer" řekla mi a začala se znovu bavit s tím klukem. Odfrkla jsem si a odešla. Sedla jsem si na autobusovou zastávku, vytáhla jsem mobil a začala jsem psát sms.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama