Reign of Chaos

20. února 2009 v 17:09 | Shadowicek |  Warcraft 3
Nastává Vláda chaosu, neboť nemrtví vstávají z hrobů, z nebe padá oheň a všude je cítit pach smrti. Tak nějak se dá popsat atmosféra Světa Warcraftu v tomto již třetím díle série strategií.
Po Druhé válce, ve které se střetla Aliance Lordaeronu a Orkská Horda, nastal opět v Azerothu relativní klid. Zajatí Orkové byli přesunuti do internačních táborů, které střežila silná Alianční posádka. Za nedlouho poté se poražení Orkové vzchopili a v táborech začaly propukat nepokoje. Dokonce některé orkské klany se dokázaly probojovat na svobodu. Hlavní představitelé Aliance v čele s králem Lordaeronu Terenasem byli přesvědčeni, že další válka s Hordou bude nevyhnutelná. Dalaranský představitel ovšem vidí hrozbu jinde. Ze severu přicházejí zprávy o strašlivé epidemii smrtelné nákaze, která se rychle rozšiřuje. Je to snad začátek příchodu něčeho strašlivějšího?
Hra je velmi pěkně graficky zpracovaná. Autoři hru předělali z 2D do 3D, což také přidává na hratelnosti. Reing of Chaos obsahuje 5 kampaní za Alianci, Pohromu Nemrtvých, Orkskou Hordu a Noční Elfy. Děj se odehrává v celém širém světě Azeroth. Reign of Chaos vám zabere asi týden hraní, teda pokud máte zrovna volno. Můžete si ji zakoupit kompletně v češtině (dabing i texty), takže pokud neumíte anglicky, není co řešit.
Zdroj:http://warcraft.bonusweb.cz/reignofchaos.htm
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama